Nie samym sportem człowiek żyje…

     Nie samym sportem człowiek żyje, czasem warto ruszyć także głową. Dlatego korzystając ze sprzyjającej aury, uczestnicy POW-u podjęli wyzwania w grach umysłowych zorganizowanych na Stadionie Orlik w Budzistowie.
     Drużyny mierzyły się w kilku zabawach, między innymi ,, Nie mów TAK i NIE”, w której to konkurencji uczestnicy odpowiadali na pytania nie używając wyżej wymienionych słów, co w gruncie rzeczy nie było takie proste. Kolejną zabawą było układanie haseł do uprzednio podanych zagadek, z tym, że każdy z uczestników posiadał po jednej literce z którą to musiał odpowiednio wpasować się w hasło. Zabawa ta przyniosła uczestnikom masę frajdy i ogromną mobilizację do tego, by w jak najszybszym czasie ułożyć jak najwięcej haseł.
     ,,Głuchy telefon” był ostatnią zabawą. Gra polegała na przekazaniu drużynie usłyszanej uprzednio historii z jak największą liczbą słów- kluczy. Chociaż opowiedziane przez uczestników historie nieco odbiegały od wcześniej prezentowanych były niemniej ciekawe i kreatywne.
     Podopieczni POW mieli również okazję zaprezentować się jako modele z użyciem fantazyjnych strojów, a także kolorowych dodatków. Efekty przeprowadzonej sesji zdjęciowej już niedługo będzie można zobaczyć w pomieszczeniach Ośrodka.