Konsultacje specjalistyczne psychologiczno-psychiatryczne – Gmina Kołobrzeg

2

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW GMINY KOŁOBRZEG do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych, bezpłatnych wizyt środowiskowych realizowanych przez zespół konsultacyjny psychiatryczno-psychologiczny.

     Stowarzyszenie „Feniks” od wielu lat realizuje założenia psychiatrii środowiskowej. W tym roku po raz kolejny nasi specjaliści wyszli z ofertą konsultacji środowiskowych w miejscu zamieszkania klienta.

     W ramach zadania publicznego pt. „ Zwiększanie dostępności i podniesienie jakości pomocy dla członków rodzin z problemem alkoholowym poprzez edukację, poradnictwo, indywidualne konsultacje a także organizacja grup wsparcia, pomoc oraz dostęp do specjalistycznego poradnictwa psychiatryczno – psychologicznego” finansowanego z budżetu Gminy Kołobrzeg realizujemy od stycznia do grudnia 2020 roku zadanie publiczne i zapraszamy do korzystania:

  1. z konsultacji specjalistycznych, psychiatryczno – psychologicznych w miejscu zamieszkania. Jeżeli zauważacie Państwo jakąś trudność w systemie rodzinnnym, występuje problem nadużywania substancji psychoaktywnych, choroba psychiczna w rodzinie, jesteście w kryzysie psychicznym, potrzebujecie wsparcia wystarczy do nas zadzwonić

lek. spec. psychiatra Ewa Giza tel. 782 888 026

mgr Marta Giza tel. 607 294 717

Wszystkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 607294717.

 

WSZYSTKIE KONSULTACJE ORAZ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH SĄ BEZPŁATNE.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY KOŁOBRZEG.