POWerowe Andrzejki!

W tym roku podopieczni z Powiatowego Ośrodka w Kołobrzegu postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień w fantastyczny sposób. Podjęli się organizacji imprezy andrzejkowej, której urok tkwił nie tylko w tradycyjnych wróżbach, ale także w unikalnych dekoracjach stworzonych przez samych podopiecznych.

Przygotowania do tego magicznego dnia rozpoczęły się kilka dni wcześniej, podopieczni podjęli się wyzwania stworzenia unikalnych dekoracji andrzejkowych. Pomysłowość i kreatywność kwitły, gdyż każdy z nich przyniósł ze sobą własne inspiracje i pomysły na ozdobienie sali, w której miała odbyć się impreza.

Zabawa andrzejkowa organizowana przez podopiecznych nie tylko dostarczyła niezapomnianych chwil wszystkim uczestnikom, ale także podkreśliła potencjał i kreatywność każdego z nich. To wyjątkowe wydarzenie pokazało, że nie ma ograniczeń, gdy chodzi o organizację i uczestnictwo w imprezach społecznościowych. Podopieczni mieli również okazję delektować się różnorodnymi rytmami, tańcząc do ulubionych utworów muzycznych.