Bezpłatne konsultacje

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW GMINY KOŁOBRZEG do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych, bezpłatnych wizyt środowiskowych realizowanych przez zespół konsultacyjny psychiatryczno-psychologiczny.

Stowarzyszenie „Feniks” od wielu lat realizuje założenia psychiatrii środowiskowej. W tym roku po raz kolejny nasi specjaliści wyszli z ofertą konsultacji środowiskowych oraz w miejscu zamieszkania klienta oraz prowadzony jest punkt konsultacyjny na terenie Gminy Kołobrzeg.

W ramach programu „Konsultacje specjalistyczne dla członków rodzin osób uzależnionych od alkoholu lub substancji psychoaktywnych, oraz uzależnionych ze współwystępującymi zaburzeniami psychicznymi” finansowanego z budżetu Gminy Kołobrzeg, który realizowany jest od stycznia do grudnia 2018 r. zapraszamy do korzystania:

  1. z konsultacji specjalistycznych, psychiatryczno – psychologicznych w miejscu zamieszkania. Jeżeli zauważacie Państwo jakąś trudność w rodzinie, występuje problem nadużywania substancji psychoaktywnych, choroba psychiczna w rodzinie, jesteście w trakcie kryzysu psychicznego, potrzebujecie wsparcia wystarczy do nas zadzwonić

lek. spec. psychiatra Ewa Giza tel. 782 888 026

mgr Joanna Dobrowolska tel.512 268 610

mgr Marta Giza tel. 607 294 717

  1. Prowadzony jest również punkt konsultacyjny w Drzonowie przez psycholog mgr Joannę Dobrowolską ( dyżury odbywają się w Pracowni Orange w Drzonowie, szczegółowe informacje znajdują się poniżej na ulotce informacyjnej).

WSZYSTKIE KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z KONSULTACJI WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY KOŁOBRZEG.