VI Spartakiada ,,Na Leśnej”

     13. czerwca 2017 r. Uczestnicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kołobrzegu jak co roku wzięli udział w VI Spartakiadzie ,,Na Leśnej” z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych, którą zorganizował ŚDS ,,Na Leśnej” ze Sławoborza.
Zawodnicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia zmierzyli się w kategoriach sportowych między innymi w pokonywaniu toru przeszkód, spacer kelnera, przeciąganie liny, kręgle. Sędziowie byli bardzo mili, ale skrupulatni. Sprawiedliwie przydzielali punkty. Turniej zakończył się około godziny 14. Najlepsza okazała się nasza drużyna, rozgramiając konkurencję zdobywając tym samym wyjątkowej urody puchar. Miejsce drugie zajęła drużyna z Klępczewa, a na trzecim uplasowała się drużyna z Sianowa. Kierownik ŚDS ,, Na Leśnej” oraz wójt Sławoborza pogratulował drużynom iście sportowej rywalizacji doceniając ducha fair play. Każda drużyna otrzymała nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczestnictwa.
Dziękujemy Organizatorowi za zaproszenie, a rywalom ze Świdwina, Połczyna Zdroju, Sianowa i Sławoborza i Klępczewa za współzawodnictwo oraz doping.Chociaż ciemne chmury wisiały nad stadionem w Sławoborzu, to rozpierała nas energia i dopisywał dobry humor, dzięki czemu zajęliśmy pierwsze miejsce.
Nie obiecujemy, że i w przyszłym roku nie zgarniemy Wam pucharu 😉