Nie od dziś wiadomo, że pałac w Trzyniku ma duszę

Piękne wnętrza, stylowe meble i położenie budynku tworzą niesamowity klimat, któremu dodatkowego uroku dodają rozbrzmiewające w murach dźwięki… Śmiało można więc rzec, że dusza jest iście artystyczna. Być może właśnie dlatego zaproszenie do filii Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Trzyniku bardzo chętnie przyjmują osoby wyjątkowe, uzdolnione, które swoją wiedzą i umiejętnościami chcą dzielić się z innymi.

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w naszym ośrodku flecistkę – p. Barbarę Grabowską, która podczas swojej wizyty przeprowadziła specjalnie dla uczestników wyjątkowe warsztaty muzyczne.  

Tematyka zajęć poświęcona była dwóm podstawowym elementom muzyki – melodii i rytmowi. Musimy się pochwalić, że nauczyliśmy się śpiewać w tzw. kanonie, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe, bo choć każdy śpiewa tę samą melodię to poszczególne głosy włączają się w śpiew w określonym odstępie czasowym.

Pani Barbarze bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, pełen inspiracji i cudownych dźwięków.

A Was drodzy obserwatorzy strony i przyjaciele Stowarzyszenia „Feniks” – serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby nas odwiedzić i podzielić się swoją pasją, umiejętnościami, a także poznać to wyjątkowe miejsce i uczestników – przybywajcie 🙂

zobaz wpis na FAEBOOK – tutaj