Marzenia…

Ktoś mądry kiedyś napisał, że marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji…

Uczestnik filii Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Trzyniku – Mateusz, od lat marzył o osobistym spotkaniu ze swoim muzycznym idolem. Dlatego też, gdy tylko dowiedzieliśmy się, że nasz podopieczny wybiera się na koncert grupy Boys – przygotowaliśmy specjalne zaproszenie, które Mateusz wręczył Marcinowi Millerowi po występie jego zespołu w Kołobrzegu.

Szczerze ? Chyba nikt z nas do końca nie wierzył, że gwiazda muzyki disco polo w szczycie sezonu koncertowego znajdzie czas, żeby przyjechać do Trzynika.

Marcin przyjął zaproszenie. BDo naszego ośrodka przyjechał z innym wokalistą muzyki disco polo – Dominikiem Bajorkiem.

Panowie serdecznie przywitali się z każdym, dokładnie tak, jakbyśmy się wszyscy znali od lat. Naszych gości poczęstowaliśmy domowym ciastem, przygotowanym przez uczestników. Po długiej rozmowie, rozdaniu autografów i płyt przyszedł czas na występ artystyczny. Swoje umiejętności przed idolem zaprezentował podopieczny filii POW – Mateusz, a na skrzypcach towarzyszyła mu terapeutka – Monika. Takiego wykonania piosenki „Jesteś szalona” w Trzyniku jeszcze nie było, bowiem do występujących dołączył sam Marcin Miller. Radość była przeogromna, co widać na nagraniu z wykonu, umieszczonym w piątek na naszej stronie.

Marcinowi Millerowi i Dominikowi Bajorkowi z całego serca dziękujemy w imieniu naszych wszystkich uczestników i własnym za wizytę w filii Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Trzyniku, za dostarczone emocje i moc pozytywnej energii, jaka w nas pozostała po tym wyjątkowym spotkaniu.

Ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności za możliwość realizacji „szalonych” pomysłów pragniemy skierować do Pani Dr Ewy Gizy, założycielki naszego Stowarzyszenia, dzięki której „FENIKS” nie tylko prężnie się rozwija, pomaga pacjentom, ich rodzinom i wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują, ale jak widać na załączonym obrazku – spełnia marzenia.