18 maja 2026r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta, z zakresu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, w którym uczestniczyli podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kołobrzegu.Czytaj dalej …
