24 marca w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Kołobrzegu odbyło się spotkanie wielkanocne, które zgromadziło przedstawicieli władz samorządowych, instytucji oraz osoby od lat zaangażowane w działania na rzecz lokalnej społeczności. Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in.Czytaj dalej …
