#GaszynChallenge – Filia Trzynik

Dziękujemy Domowi Pomocy Społecznej w Gościnie za nominację do #GaszynChallenge pompujemy dla Wojtusia. Jednak z racji tego, iż Wojtuś uzbierał już całą kwotę na najdroższy lek na świecie, pompujemy dla Franka ze Szczecina, który również zmaga się z tą sama okrutną chorobą którą jest SMA!!!

Meldujemy wykonanie zadania!

Nominujemy:

– Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Kołobrzegu,
– Dzienny Oddział Psychiatryczny w Kołobrzegu,
– Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach.

Zasada zadania jest prosta, jednak nie wszystkim jeszcze znana, więc:
– robisz 10 pompek, to wpłacasz 5 zł na zbiórkę dla FRANKA
– poddajesz się i nie pompujesz, to sprawa kosztuje 10 zł (wpłata oczywiście też dla FRANKA),
– jednostka ma 48h na wykonanie zadania,
– oczywiście można łamać zasady i wpłacać większe kwoty (jedyne możliwe przewinienie😉😉😉, ale to jest w bardzo słusznej sprawie).
5 czy 10 zł – to dla Ciebie tak niewiele, ale dla małego chłopca – Wojownika ze Szczecina, to szansa na nowe życie ❤️
ZATEM LECIMY Z POMPOWANIEM I ZŁOTÓWECZKAMI💪💰

Poniżej link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranek
https://www.siepomaga.pl/franekwojownik
#GaszynChallenge

#GaszynChallenge

Dziękujemy Domowi Pomocy Społecznej w Gościnie za nominację do #GaszynChallenge pompujemy dla Wojtusia. Jednak z racji tego, iż Wojtuś uzbierał już całą kwotę na najdroższy lek na świecie, pompujemy dla Franka ze Szczecina, który również zmaga się z tą sama okrutną chorobą którą jest SMA!!!Meldujemy wykonanie zadania!Nominujemy:- Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Kołobrzegu,- Dzienny Oddział Psychiatryczny w Kołobrzegu,- Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach.Zasada zadania jest prosta, jednak nie wszystkim jeszcze znana, więc:- robisz 10 pompek, to wpłacasz 5 zł na zbiórkę dla FRANKA- poddajesz się i nie pompujesz, to sprawa kosztuje 10 zł (wpłata oczywiście też dla FRANKA),- jednostka ma 48h na wykonanie zadania,- oczywiście można łamać zasady i wpłacać większe kwoty (jedyne możliwe przewinienie😉😉😉, ale to jest w bardzo słusznej sprawie).5 czy 10 zł – to dla Ciebie tak niewiele, ale dla małego chłopca – Wojownika ze Szczecina, to szansa na nowe życie ❤❤❤️ZATEM LECIMY Z POMPOWANIEM I ZŁOTÓWECZKAMI💪💰✅Poniżej link do zbiórki:https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranekhttps://www.siepomaga.pl/franekwojownik#GaszynChallenge

Opublikowany przez Stowarzyszenie "Feniks" w Kołobrzegu Środa, 17 czerwca 2020