Święto Zakochanych

Walentynki, czyli święto zakochanych należy do najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie. Powiatowy Ośrodek Wsparcia również obchodzi to jakże przyjemne święto. Ten dzień dla wszystkich podopiecznych jest przepełniony radością, uśmiechem oraz chęcią dzielenia się z innymi serdecznością.
                W ramach terapii zajęciowej każdy z uczestników własnoręcznie, według własnego pomysłu przygotował kartkę walentynkową dla wybranych przez siebie osób, która w swej treści zawierała informację o tym ,, co lubimy w danej osobie…”.

,, Za wszystkie wspólne chwile, które były bardzo miłe. Za lody razem zjedzone i przygody szalone. Chce powiedzieć Ci dzisiaj, dziękuję” – przeczytała Pani Jadzia

,,Z okazji Walentynek życzę Pani dużo zdrowia i pomyślności. Lubię Panią za pomoc na kuchni, miłe słowo i uśmiech” – dowiedziała się Pani Henia

Zaś Pan Jarek przeczytał na swej kartce parę słów, które powiedziały wszystko ,, Lubię Ciebie za to, że jesteś”.

                Podczas słodkiego poczęstunku przygotowanego dzień wcześniej w ramach treningu kulinarnego, terapeuci wcielili się w rolę posłańców, rozdając każdemu z osobna kolorowo ozdobione kartki. Amorek o nikim nie zapomniał i dzięki temu na twarzach podopiecznych malowało się zadowolenie z otrzymania walentynkowego prezentu. Urozmaiceniem tego dnia była krążąca po pomieszczeniach muzyka, która porwała do tańca nie jedną osobę.