spotkanie integracyjne

22 czerwca Uczestnicy Filii w Trzyniku odpowiedzieli na zaproszenie Dyrekcji Szpitala MSWiA w Złocieńcu i z samego rana w wesołych nastrojach wyruszyli w podróż do Starego Drawska na spotkanie Integracyjne. Po krótkiej i przyjemnej drodze na miejscu spotkała nas niesamowita atrakcja – godzinny rejs po Jeziorze Drawskim. Kołysani falami tego pięknego akwenu mieliśmy okazje obserwować stada kormoranów, łabędzie, czaple i ptaki drapieżne w ich naturalnym środowisku. Usłyszeliśmy o historii tych wód i miejscowości które łączy.
Po rejsie, który mocno pobudził nasze apetyty przeszliśmy do ruin Zamku Drahim, w którym czekała nas uczta rodem ze średniowiecznych rycin. Miłe towarzystwo, duch minionych epok i bogate zbiory archeologiczne zaciekawiły nas powiększając nasza kolekcje zdjęć o fotografie w strojach średniowiecznych. Najbardziej podobały nam się zebrane tam narzędzia tortur, które choć straszyły swym wyglądem w tak piękny i wesoły dzień były miłym urozmaiceniem. Chętnych do pozowania w dybach czy ogromnej klatce nie brakowało.
Nasze spotkanie uświetnili goście reprezentujący władze na różnych szczeblach. Gdy dzień powoli zbliżał się ku końcowi ze smutkiem pożegnaliśmy współuczestników Spotkania i wyruszyliśmy w podróż do domu.
Pragniemy z Całego Serca Podziękować Kadrze Szpitala MSWiA w Złocieńcu, a w szczególności Pani Dyrektor Ewie Gizie oraz doktorowi Jerzemu Hojdysowi za cudowne spotkanie w doborowym Towarzystwie.