Śniadanie Wielkanocne POW

Dnia 17.04.2019 roku w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu odbyło się Śniadanie Wielkanocne zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Wsparcia przy współpracy z Dziennym Oddziałem Psychiatrycznym.
Jak to dobrze, że po raz kolejny możemy się tu wspólnie spotkać i móc życzyć sobie w atmosferze nadchodzących Świąt Wielkanocy, zdrowia, radości, pogody ducha, siły i nadziei jakie niesie Zmartwychwstanie- witała gości dr Ewa Giza, prezes Feniksa .
W spotkaniu uczestniczyli pacjenci Oddziału Całodobowego, Powiatowy Dom Samopomocy Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne z Białogardu, Filia Powiatowego Ośrodka Wsparcia z Trzynika, przedstawiciele organizacji społecznych i władz samorządowych.
Słowo Boże wygłosił zaprzyjaźniony i przez wszystkich lubiany Ksiądz Piotr Zieliński, któremu z tego miejsca dziękujemy, że towarzyszy nam w tak ważnych dla nas wydarzeniach.
Program spotkania Wielkanocnego umiliła wszystkim część artystyczno-liryczna. Podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia zaprezentowali dwa utwory ,,Wiosna” oraz ,,Alleluja”, a następnie przedstawili wzruszające wiersze.
Wiosenna, życzliwa atmosfera wywołała uśmiech na twarzach, a przepyszny poczęstunek rozgrzał niejeden brzuszek 

Dziękujemy za przybycie i życzymy Wszystkim Wesołego Alleluja!