„Promyk”

Nie trzeba wyjeżdżać daleko by znaleźć cudowne miejsce. Wystarczyło kilkanaście minut i już byliśmy w Gościnie. Z radością przyjęliśmy zaproszenie od Środowiskowego Domu Samopomocy „Promyk” i w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny mogliśmy wspólnie pożegnać zimę. Uczestnicy i kadra przyjęli nas z serdecznością. Po wspólnym słodkim poczęstunku przedstawili nam zdjęcia z życia ośrodka, oprowadzili nas po salach, a wspólne chwile przy stole szybko pomogły nam zacieśnić koleżeńskie więzi.

                Na miejscu czekały na nas niezwykłe atrakcje. Grupa nastawiona sportowo przemaszerowała do pobliskiej kręgielni gdzie mogliśmy spróbować naszych sił przy zbijaniu kręgli. Pozostałe osoby skorzystały z możliwości wykonania kartki okolicznościowej w ramach terapii zajęciowej. Po zjedzeniu pysznego obiadu kadra Ośrodka przygotowała zabawy i gry integracyjne.

                Czas spotkania minął jednak nieubłaganie, ale z Gościna wyjechaliśmy pełni radości i emocji. Mamy nadzieje że nasze spotkania będą częstsze i zawsze owocne, tak jak dziś. Dziękujemy kadrze, dyrekcji i uczestnikom „Promyka” za zaproszenie!