Przedświąteczne spotkanie

     Pierwsze promienie wiosennego słońca przywitały nas w środowe południe. Tego dnia w Trzyniku spotkaliśmy się wraz z mieszkańcami i przedstawicielami władz na wspólnym przedświątecznym spotkaniu. Podniosła atmosfera zbliżających się świąt Wielkiej Nocy udzieliła się wszystkim, w czym na pewno pomógł nastrojowy – wiosenny – wystrój sal.


Prezes Stowarzyszenia , dr Ewa Giza przywitała wszystkich serdecznie, po czym po wkrótce opowiedziała o najbliższych wyzwaniach jakie stoją przed członkami Stowarzyszenia Feniks.
Podnoszące na duchu życzenia popłynęły z ust Wicestarosty kołobrzeskiego, p. Heleny Rudzis-Gruchały. W imieniu Swym, oraz wszystkich pracowników Urzędu Gminy Siemyśl ciepłe słowa skierował Wójt Marek Dołkowski. Wśród zaproszonych znaleźli się też członkowie grupy AA oraz jak zwykle nasi przyjaciele z Kołobrzegu.
Po części oficjalnej wszyscy mieli okazję spróbować dań przygotowanych przez uczestników Filii Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Trzyniku, zarówno tych tradycyjnych, jak i w nowoczesnym wydaniu.
Radość tego dnia z całą pewnością skutecznie przegoniła nostalgię i zimową zadumę, oraz przybliżyła nam zbliżający się czas rozkwitu, szczęścia i ciepła wiosennego. I właśnie tej wiosennej nadziei w naszych sercach, umysłach i duszy sobie i wszystkim wokół świątecznie życzymy!