VI TURNIEJ RUMMIKUB

     Dnia 23.03.2018 roku w Hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena w Gryficach odbył się VI Turniej Rummikub.  Powiatowy Ośrodek Wsparcia z Kołobrzegu dzielnie reprezentowała Pani Gabriela Noskiewicz, Pani Katarzyna Walesiewicz oraz Pan Marek Gronkowski.
 

W Turnieju udział wzięło 8 Ośrodków : Warsztat Terapii Zajęciowej w Gryficach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie, Warsztat Terapii Zajęciowej Jaromin, Środowiskowy Dom Samopomocy w Łobzie, Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy – Filia Złocieniec, Dom Pomocy Społecznej w Jarominie, Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia z Kołobrzegu.
Turniej otworzyła Pani Joanna Hendryk- kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Gryficach. Rozgrywki przebiegały w przyjaznej atmosferze. Zauważalna była doskonała znajomość gry i swoboda w układaniu ciągów liczbowych oraz stosowanych na nich manipulacjach.
W tym roku żaden z uczestników Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kołobrzegu nie stanął na podium, jednak każdy z nich wykazał pełne zaangażowanie, dzielnie sobie radząc w rozgrywkach.  Pierwsze miejsce zajął Pan Jarosław Dąbrowski z WTZ Gryfice, drugie miejsce Pani Paulina Sażyńska z POW w Gryficach, trzecie miejsce Daniel Rachowski z WTZ Gryfice.  Na zakończenie Turnieju każdy z uczestników został mile zaskoczony zaproszeniem na lody przez Pana Starostę Kazimierza Sać.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz za pamięć o nas. Czas wspólnie spędzony z zaprzyjaźnionymi Ośrodkami niezmiennie, zaliczamy do udanych. Szkoda tylko, że trwał on tak krótko. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.
Do zobaczenia