Dmuchana żyrafa i gwiazdki na buzi

     Co zrobić żeby festyn nie był nudnym spędem? Jak zainteresować dorosłych oraz dzieci ratowaniem i bezpieczeństwem bez nudnych wykładów. Jak sprawić by czas wolny nie był stracony a przyniósł radość, zabawę, wiedzę i niezapomniane wrażenia?

     Od 2 kwietnia dla czterech załogantek Feniksa te kwestie przestały być tajemnicą. Po kursie animatorów w Akademii Animatora, jakie ukończyły, wykonanie nawet gigantycznej bańki mydlanej nie jest problemem. Dmuchany, fantazyjny zwierzyniec splątany z baloników, bajeczne malunki na buziach, gry, zabawy, zawody, niespodzianki. Wszystko by spotkania w plenerze i pod dachem, duże i mniejsze były niepowtarzalne i ciekawe.

     Szkolenie prowadzone było przez doświadczonych trenerów, którzy na co dzień zajmują się organizacją jednych z największych eventów w Polsce i przeszkolili tysiące profesjonalnych animatorów. – Zdobyłyśmy fantastyczne umiejętności, które wykorzystamy w pracy oraz w życiu prywatnym, zaskakując podopiecznych, znajomych, rodzinę, podopiecznych oraz dzieci ! 🙂 – nie kryją radości rozentuzjazmowane animatorki z Feniksa.