,,IV Turniej Rummicuba"

     Dnia 16.03.2016r. odbył się w Gryf Arenie ,,IV Turniej Rummicuba” organizowany przez Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach.

Rummikub to bardzo interesująca i wciągająca gra strategiczno -losowa dla całej rodziny. Zasady są analogiczne do popularnej karcianej gry remik.

W Turnieju wzięło udział 24 zawodników reprezentujących placówki: Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Gryficach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gryficach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Trzebiatowie, Warsztatu Terapii Zajęciowej z Jaromina, Powiatowego Ośrodka Wsparcia z Kołobrzegu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy z Łobza.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwało sześciu sędziów stolikowych oraz sędzia główny.

Rozgrywki składały się z 2 rund (I runda – 4 rozgrywki, II runda – 3 rozgrywki).

Zawodnicy grali na sześciu stolikach, po 4 osoby przy każdym stoliku przydzielonych do nich w drodze losowania. Po rozegraniu 4 partii sporządzono ranking zawodników.

W tym roku rezprezentanci Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Kołobrzegu drużynowo zajęli VI miejsce.

W przerwie przygotowany był smaczny poczęstunek przygotowany przez pracowników i uczestników POW w Gryficach.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową statuetkę wraz z dyplomem. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary. Dziękujemy za wspólną zabawę, przemiłą atmosferę oraz moc wrazeń. Do zobaczenia za rok!