III ZAWODY O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA FENIKS

     Z końcem wakacji 22 sierpnia 2014r. w Budzistowie odbyły się zawody sportowo-rekreacyjne o  ,,Puchar Prezesa Stowarzyszenia Feniks”,  w których udział wzięli podopieczni  Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Gryficach, Środowiskowego Domu Samopomocy na Leśnej w Sławoborzu, Powiatowego Domu Samopomocy Centrum Rehabilitacyjno- Kulturalne  w Białogardzie, Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Kołobrzegu oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi.

     Zawody składające się z sześciu dyscyplin m.in.  rzut piłką do obręczy, rzut piłką lekarską miały na celu wyłonienie zwycięzców, na których czekały specjalne nagrody. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Sławoborza, II miejsce drużyna z Kołobrzegu, natomiast III miejsce na podium przypadło drużynie z Białogardu.

     Zwycięskim drużynom  Prezes Stowarzyszenia ,,Feniks” dr Ewa Giza złożyła podziękowania za wspaniałą zabawę, sportowe zachowanie oraz wręczyła Puchary i Dyplomy uczestnictwa  w zawodach wraz z upominkami.

      Po pełnych ekscytacji zmaganiach uczestników Spartakiady, wszystkich zgromadzonych czekał słodki poczęstunek, a także przysmaki z grilla, tradycyjny smalec oraz przepyszny bigos. 

     Spartakiada miała charakter sportowy ale również ważną jej częścią była integracja oraz dobra zabawa.