Spartakiada w Sławoborzu

     Dnia 12.06.2014r po raz kolejny udaliśmy się do Sławoborza na ,,Spartakiadę” zorganizowaną przez Środowiskowy Dom Samopomocy,, na Leśnej” w Sławoborzu.

     Na uczestników turnieju z naszego Województwa czekało osiem konkurencji, wśród nich m.in. tor przeszkód z płotkami, rzut piłką do obręczy,przeciąganie liny czy strzelanie goli.

     Już po pierwszej konkurencji okazało się, że poziom pomiędzy drużynami jest bardzo wyrównany. Dzięki systematycznym ćwiczeniom, przygotowaniom, zaangażowaniu i świetnej komunikacji w naszym zespole udało nam się zająć pierwsze miejsce. Otrzymaliśmy Puchar z rąk Wójta Gminy Sławoborza- Marcina Książka oraz upominki. Każdy poczuł ducha rywalizacji i świetnie się bawił. Z twarzy naszych zawodników nie znikał uśmiech. Pomimo zmęczenia po konkurencjach ,nie zabrakło nam pozytywnej energii do integracyjnej zabawy tanecznej. W międzyczasie każdy uczestnik mógł udać się do stoiska z pysznościami. Na suto zastawionych stołach nie zabrakło grochówki, bigosu, grillowanej kiełbasy oraz wspaniałych wypieków.

Kolejne spotkanie w gronie naszych przyjaciół planujemy w sierpniu.