Zaproszenie na Kiermasz Wielkanocny

     Mimo, że do Świąt Wielkiej Nocy pozostało jeszcze 10 dni w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz Powiatowym Ośrodku Wsparcia już czuje się atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. A to wszystko za sprawą intensywnych przygotowań do Kiermaszu Wielkanocnego organizowanego przez Pacjentów i Terapeutów Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, Powiatowego Ośrodka Wsparcia oraz Stowarzyszenie „Feniks”.

     Niniejsze zdjęcia to tylko przedsmak atrakcji, jakie szykują dla Państwa nasi Podopieczni. Z zaangażowaniem i wielkim zapałem pochłaniają się pracom plastycznym, aby za pomocą symbolicznych, ale jakże pięknie wykonanych ozdób i wyrobów świątecznych jeszcze bardziej uwydatnić magię nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

     Dlatego też serdecznie zapraszamy 14 i 15 kwietna 2014 na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu (stoisko znajdować się będzie w holu głównym szpitala).  Od godziny 10:00 do 16:00 będzie można obejrzeć i kupić ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Co więcej, przewidziane są również wielkanocne niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy