Spotkanie z rodzinami

     26 marca w Powiatowym Ośrodku Wsparcia odbyło się spotkanie z rodzinami podopiecznych ośrodka. Bliscy mogli usłyszeć o zajęciach, wydarzeniach i aktywnościach w których udział biorą wszyscy klienci POW-u.

 


      Kierownik, mgr Jacek Mieszkowski apelował do rodzin o wsparcie dla podopiecznych, przedstawił możliwości uzyskania pomocy w różnych projektach prowadzonych przez Stowarzyszenie „Feniks”. Opowiedział tez o planach terapii w najbliższych, wakacyjnych miesiącach.
    Korzystając ze spotkania w tak licznym gronie terapeuci postanowili wyróżnić osoby najbardziej zaangażowane w remont pomieszczeń Ośrodka. Wśród oklasków wręczono paczki ze słodkościami panom: Darkowi, Danielowi, Dominikowi, Arturowi i Henrykowi. To ich ciężka praca i wytrwałość pozwoliły wszystkim podopiecznym cieszyć się z odświeżonych sal.
    Po części oficjalnej , przy kawie i cieście, rodziny podopiecznych mogły zwiedzić sale, zapoznać się z tygodniowym planem zajęć lub porozmawiać z personelem o swoich bliskich. Całość spotkania upłynęła w miłej atmosferze. Mamy nadzieję że na kolejnych spotkaniach spotkamy się w jeszcze większym gronie.