" F e n i k s " » Piknik integracyjny promujący zdrowie psychiczne

8 Wrzesień 2017

Piknik integracyjny promujący zdrowie psychiczne

Autor: admin. Kategorie: Aktualności; Galerie z wydarzeń; POW - Trzynik .

5      Dnia 30.08.2017 r. o godzinie 11:00 w Centrum Integracji Społecznej w Trzyniku rozpoczął się długo wyczekiwany „Piknik integracyjny promujący zdrowie psychiczne” organizowany przez uczestników Filii Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi i przedstawicieli Sołectwa Trzynik.


Piknik został dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach „Programu SPOŁECZNIK” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.
Ideą projektu było uświadomienie lokalnej społeczności o problemach osób chorujących psychicznie. Ważnym celem projektu była integracja lokalnej społeczności z Podopiecznymi Filii Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Trzyniku oraz z zaprzyjaźnionymi ośrodkami. Pogoda tego dnia dopisała, wspólnie spędziliśmy miłe chwile grillując i bawiąc się na świeżym powietrzu.
Serdecznie dziękujemy za udział w pikniku Podopiecznym Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kołobrzegu, Pacjentom Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Kołobrzegu, Podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu oraz Podopiecznym Powiatowego Domu Samopomocy Centrum Rehabilitacyjno – Kulturalne w Białogardzie.
Gorące podziękowania kierujemy także do mieszkańców wsi Trzynik, którzy licznie odpowiedzieli na zaproszenie, aktywnie brali udział w imprezie a także pomogli przy realizacji pikniku.
Miło nam było również gościć Wicestarostę Powiatu Kołobrzeskiego P, Helenę Rudzis-Gruchałę, Prezesa Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu, p. Zenona Malinowskeigo, Wójta Gminy Rymań P, Mirosława Terleckiego, Wójta Gminy Siemyśl P, Marka Dołkowskiego, Zastępcę Wojta Gminy Siemyśl P. Andrzeja Misiaka, Proboszcza Parafii Siemyśl Księdza Andrzeja Gołębiowskiego, Pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej w Siemyślu, oraz przedstawicieli Ośrodka Zdrowia w Siemyślu.
Realizacja Projektu okazała się dużym sukcesem, zarówno dla nas jak i przybyłych Gości. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne Spotkania w Trzyniku.

Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego

Szukaj na stronie


Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013

Konto: Bank Millenium S.A. o/Kołobrzeg

60116022020000000061748469

KRS nr 0000108407

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ – przekaż 1%,6%,10%

PRZEKAŻ 1% PODATKU W ZEZNANIU ROCZNYM

PRZEKAŻ 6%, 10% DOCHODU

NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Menu

Gallery

3 20170403_154808 dsc01037 dscn7686

Linki